Atletický trojboj pro žáky 2.-5.třídy v ZŠ a MŠ Damníkov

Ve středu 16.9.2015 jsme se na pozvání ZŠ a MŠ Damníkov zúčastnili již tradiční podzimní akce -  Atletického trojboje pro žáky 2.-5.třídy. Soutěžilo se ve třech atletických disciplínách, a to v běhu na 60 metrů, skoku do dálky a hodu kriketovým míčkem. Všichni zúčastnění soutěžili ve všech třech disciplínách a rozhodčí jejich výkony bodovali podle atletických tabulek. Ti s nejvíce body v každé kategorii ( žáci 2.-3.ročník a 4.-5,ročník) se umístili na stupních vítězů. A jak jsme dopadli my? Myslím, že výborně! Adam Rotter získal ve své kategorii 3. místo a Václav Janda dokonce zvítězil! Během slavnostního vyhlášení výsledků závodu pořadatelé, v čele s paní ředitelkou, předali vítězům medaile, diplomy a věcné ceny. Ostatní startující obdrželi upomínkový list a sladkost. Všem našim žákům děkuji za reprezentaci školy, medailistům blahopřeji a velké poděkování posílám také pořadatelům, kteří pro nás připravili krásné sportovní odpoledne!